Сумський новинний портал «СпецКор»

 • |
 • |
 • Забрати сина у матері! Таке рішення винесла суддя на Сумщині

Забрати сина у матері! Таке рішення винесла суддя на Сумщині

СпецКор | 2016-11-24 18:49:00 | 10846

За рішенням Роменського міжрайонного суду 8-річний Давід (українець за національністю) має поїхати жити до батька в Туреччину.  

Ольга Якименко - уродженка села Рогинці Сумської області. Дівчина завагітніла від удвічі старшого турка та поїхала з ним на Донеччину, а згодом – до Анталії. Там разом із сином Давідом мешкали два роки. Життя за кордоном, говорить дівчина, було, неначе в «золотій клітці». Суровий співмешканець забороняв їй спілкуватися із рідними в Україні, а сину – розмовляти українською.

Зло зганяв на мені та на сину. Не дозволяв на вулицю виходити, ми не могли піти в парк погуляти з дитиною. Не давав по Скайпу із мамою говорити. Я терпіла до останнього, а тоді відпросилася на канікули в Україну. Повертатися я вже не збиралася, але йому не казала, щоб нічого не запідозрив

Ольга Якименко

 

Дівчина із сином Давідом приїхала в Рогинці, але багатий турок знайшов її і там. Почав забрати сина через суд. Феміда із рішенням не забарилася.

Суд визнав постійним місцем проживання дитини Турецьку Республіку, бо дитина там прописана, два роки навчалася та мала йти в другий клас. І його батько за національністю турок. Суд під моїм керівництвом приймав рішення на основі Гаазької конвенції 1980 року, яка захищає права батька 

Євгенія Глущенко, суддя Роменського міжрайонного суду  

Рішення суду із поміткою «невідкладне» має виконуватися протягом тижня. Утім, добровільно до Туреччини ні Ольга, ні її 8-річний Давід їхати не хочуть. Дівчина переконує, на неї чекають знову тортури. І вже в Туреччині її ніхто не захистить. 

 

Абсурдним рішення суду називають в обласному управління у справах дітей, яке є третьою стороною в судовій справі.

Орган опіки та піклування суду написав висновок про недоцільність відібрання дитини в матері. Бо викрадення дитини не було і дитині тут нічого не загрожує і не шкодить. У цьому випадку застосовувати Гаазьку Конвенцію недоцільно, при цьому ігноруючи Конвенцію про права дитини. Але суд цього до уваги не взяв і прийняв рішення про повернення дитини в Турецьку Республіку, незрозуміло чому

Юрій Каліновський, начальник управління у справах дітей Сумської облдержадміністрації

Ольга просить правоохоронців якось відреагувати на її ситуацію та захистити її та права її дитини. А поки її адвокат готує подати апеляційну скаргу на рішення суду першої інстанції. 

Loading...

Читайте також

Коментувати

5|коментарів

 1. Максим 29 ноября 2016, 19:08
  У неё материнского инстинкта нет, так использовать своего же ребёнка. Сначала сама в Турцию везёт к так называемому «издевательски настроенного » мужчине, а потом рассказывает сказки, что её заставили силой. Бред!!! суд прав!
  1. Елена 29 ноября 2016, 11:00
   Милые девушки. Сначала хотите жить за границей с богатыми мужчинами, а потом жалуетесь.
   Я думаю изначально Ольга знала и понимала, что семью он не бросит, но красивая жизнь делает свое. Сама во всем виновата и строит из себя несчастную, а ребенок для нее все во лишь манипуляция. Поет ому суд принял правильное решение вернуть отцу, а что бы ей не ехать в Турцию, пишет отказ от ребенка. И сможет опять найти богатого мужика и уже по пройденному сценарию поплакать на телеэкранах.
   1. Максим 28 ноября 2016, 11:31
    Может и были конфликты в семье как и у всех, но если бы ограничивал турок свободу, то точно она бы в Украину не приехала, а по поводу бить, доказательства какие, побои она сняла хоть раз? Наверное молодость у неё берет своё, а сидеть с немолодым турком уже нет у неё желания!!! Ребёнка жалко… Девчонки не ведитесь на деньги, а то потом некого виноватым делать!
    1. Максим 28 ноября 2016, 11:25
     Сколько же девушка хочет от турка за ребёнка? Второй вопрос, что значит незаконно, если турок оформил ребёнка на себя, прописал в Анталии, а учитывая разницу большую в возрасте, ясно зачем девушке ребёнок, только насколько видно из сюжета, её план, что бы турок развёлся со своей законной женой, провалился.Девченку жалко, но думать головой нужно было:(
     1. Татьяна 27 ноября 2016, 12:47
      Да какая известная ситуация.Печально когда забирают детей от матери.Но шансов 50 на 50, и это то из-за того что вопрос решается в Украине.Потому как в Турции папа 100% выиграл в его пользу.
      10846