Головного лікаря, який їздить на незадекларованому «Порше», перевіряє НАЗК

Головного лікаря, який їздить на незадекларованому «Порше», перевіряє НАЗК

Перевірку декларації керівника Вишгородської районної лікарні Івана Клюзка розпочала Національна агенція з питань запобігання корупції. 

Приводом для дій НАЗК послугувало помічене активістами у серпні авто Porsche Panamera, на якому медик приїхав інспектувати, як проходить ремонт Димерської лікарні. Тим часому декларації Івана Клюзка за 2016 рік не вказані ані рухомі, ані нерухомі об’єкти, а в єдиній формі змін є лише відомості про доходи від відчуження майна на суми 2,5 і 3,8 мільйона гривень.

На питання, звідки у нього гроші на таке авто, лікар відповів, що
«Порше»йому надала у безоплатне користування подруга. До того ж,
машина 2011 року випуску, і він їздить на ній вже 5 років: 

Он даже не на мне зарегистрирован. У меняесть подруга, которая купила машину своемуотцу, а отецживетсейчас заграницей. И она мне говорит: “Надумаешь купить - купишь, не надумаешь - ездипока на ней, эксплуатируй, потому чтоона у менясгниет!” Вот я на ней езжу. Не у всехестьтакие подруги - но и не все людям жизниспасают, понимаете?

Іван Клюзка, головний лікар Вишгородської районної лікарні

Власниця автівки Аїда Ілаєва працює категорійним менеджером лікарських засобів у ПП “Наша аптека”.

Зазначимо, що цінана PorschePanamera 2011 року, згідно даних сайту www.autosvit.com.ua, стартує від 45 000$ або 1 млн.170 тис. грн.

Нагадаємо, за декларування недостовірних відомостей передбачена відповідальність у вигляді штрафу до трьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадських робіт, або навіть позбавлення волі на строк до двох років.

За матеріалами ГО «ТОМ 14».

Підготовлено ГО «Інтерньюз Україна» в рамках проекту «Декларації».

вгору

Новини

Ми у соцмережах

Про нас

СпецКором може стати кожен. Повідомляйте про події та проблеми, знімайте відео і створюйте новини разом із нами! Долучайтеся до команди професіоналів!

Контакти